x-kom hosting

Spam w firmie

Bryqu
utworzono
utworzono

Witam. 

Szukam porady w sprawie walki ze spamem. Dla jednoosobowej firmy kupiłem AVG Internet Security Business Edition w opcjach było radzenie sobie ze spam. Czy ktoś mógłby poradzić jak ustawić aby spam nie atakował poczty?

Gawel
komentarz
komentarz

Musisz go nauczyć, tworzyć białe i czarne listy. Ustawić automatycznie dodawanie twoich odbiorców do białej listy. Tworzyć reguły "temat zawiera" Nie wiem jak u ciebie ale można też użyć serwerów RBL, to na bieżąco aktualizowane listy SPAMU

Bryqu
komentarz
komentarz

Przepraszam ale jestem swierzakiem w tej materii. Rozumiem że takie black listy trzeba robić w avg? Dodawać maile do zablokowanych?

W opisie produktu byla opcja "spam". Myślałem że będzie takie coś, że "click" i działa. A czy te black listy nie powinna robić firma u której mam konto pocztowe firmowe i stronę?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.