x-kom hosting

AIM SC808 problem

wisnai
utworzono
utworzono

Witam,

 

Po wymianie jednostki moja karta dzwiękowa AIM SC808 dziwnie się zachowuje, po świeżym uruchomieniu komputera dzwięk  jakby "pierdzi?" nie wiem jak to określic, sprawę załątwia reset komputera i wszystko wraca do normy. Ale za każdym razem następnego dnia jak włączam musze go ciagle resetować żeby dzwięk działał ok. Sterowniki reinstalowałem, nawet robiłem formata i nic nie pomaga. Sterowniki do płyty zainstalowane, jak puszczam dzwięk z monitora to wszystko jest ok, sprawdziłem na głosnikach i słuchawkach, wszystko z tej karty dzwiękowej pierdzi.

leelareso
komentarz
komentarz

A to nie ty przypadkiem zakładałeś wcześniej temat też problemami sc 808? Ogólnie ta karta ma takie bzdetowe problemy podczas "Świeżego włączenia" Możesz dać ją do serwisu to ogarną może sekcje zasilania na niej albo wymień na nową bo to bardzo częsty problem tej karty tak jak eksplozje zasilaczy typu akyga xD

  • Dziękuję 1
wisnai
komentarz
komentarz

Nie pamiętam, dużo tematów zakładam, żeby się dopytać coś czego nie jestem pewien, okej dzięki za informacje.

wisnai
komentarz
komentarz

A jakąś podobną kartę dźwiękową do zakupu nową poleciłbyś podobną do tego Aima? Albo taką zewnętrzną, bo obecna mi się z karta graficzną praktycznie przytula, bo gdzieś czytałem że teraz już takie się kupuje, w buddżecie 500-600 zł.

 

Moje głosniki to: Edifier R1700BT

Słuchawki: AKG K612 PRO

 

Na integrze to trochę szkoda tego używać raczej, co?

leelareso
komentarz
komentarz

Nie powiem ci bo osobiście korzystałem z jakiejś nawet dobrej i taniej ale z bolączkami podobnymi do aima 808, samego 808 i teraz soundblaster zxr w połączeniu z yamahą

wisnai
komentarz
komentarz

Robi mi się ogolnie z tego wiekszy problem, jak uzywam discorda na tej karcie dzwiękowej to dropią mi fpsy i mam stuttery, bez discorda działa okej, moze karta dzwiekowa w ten sposob wlasnie wplywac? W sensie w League of Legends. Na full mute będac dalej na discordzie nic mi nie ścina, dziwna sprawa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.