x-kom hosting

BSOD co jakiś czas

Aaronek_
utworzono
utworzono

Witam przychodzę tutaj z następującym problemem. Otóż mam laptopa z firmy HP ma on około rok. 3 miesiące temu wyskoczył mi blue screen przy tylko przeglądaniu internetu nic specjalnego. Lecz problem się znów pojawił odpaliłem laptopa i po chwili wyskoczył mi blue screen.

PS: Niestety nie udało mi się wychwycić kodu błędu blue screen.

 

Procesor: AMD 5500u

Karta graficzna: Radeon Graphics

16gb Ram

512gb ssd

windows 11 home

Proszę o pomoc co może być nie tak.

leelareso
komentarz
komentarz

Pokaż dane smart z programu crystal disc, przed tym zmień z ustawieniach zaawansowanych wartość raw na 10 i jakie temperatury masz?

Aaronek_
komentarz
komentarz

@leelareso Jak na razie nie ma mnie w domu i nie mogę tego sprawdzić ale jak będę mieć dostęp do laptopa to dam znać z tym programem. A temperatury mam takie średnie bo od razu po odpaleniu laptopa wentylatory szaleją + laptop szybko się robi ciepły. Karta graficzna ma gdzieś z 60 stopni Celsjusza a reszty nie pamiętam ile mają około ale gdzieś tak podobnie. 

Ale jak narazie wiesz co to może być? I czy mam się tym przejmować czy to nic takiego strasznego? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.