x-kom hosting

Lagowanie gier crushowanie

Darius69
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jestem po raz pierwszy na tym forum wiec chciałem się was poradzić dlaczego gry mi klatkują gdzie przed 2 lata chodzily mi w miarę a juz 4/5 lat temu smigało jak sie patrzy 

Moj pc : Gtx 1060 6gb

procek: 8400 intel 2.8

dysk hdd 

Może macie jakieś porady ponieważ nawet w wiedzmina nie mogę zagrac odpalam gierke to nie moge rozpoczac nowej gry ładowanie na samą gre jest bardzo długie 

np w lidze legend posiadam 240 fpsow ale mam czasami freezy

 taki gothic archolos 2 lata temu jakos crashowalo ale dało się przejść a teraz już w początkowej lokacji są takie lagi że grac sie nie da :(((( 

pomóżcie moim zdaniem to wina hddka ale co ja tam wiem :( 

 

Edytowane przez Darius69

Darius69
komentarz
komentarz

LOL sformatowalem dyski inne partycje znaczy ale nie to z windowsem i nagle wiedzmin mi dziala tylko troche klatkuje wiec powinieem totalnie wyjebac windowsa usunac i zainstalowac na nowo ? 

Sławomir
komentarz
komentarz

 

 

Chociaż, jeśli system jest już długo postawiony może mieć sporo śmieci.

Możesz przeskanować programem ccclenar:

https://www.ccleaner.com/pl-pl

 

Zakładkę rejestr i pozbyć się resztek programów, lub kupić nowy dysk SSD 1tb na system i gry, dla szybszych transferów i lepszej pracy sytemu.

 

Teraz dyski są w miarę tanie, i można odświeżyć starą maszynkę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.