x-kom hosting

Problem z grami

Koperkowakura
utworzono
utworzono

Hej mam pewien problem, wczoraj złożyłem nowy komputer i dzisiaj chciałem zagrać w jakąś grę więc odpaliłem wiedźmina na steam, gdy chciałem zminimalizować grę poprzez alt + tab gra całkowicie się zacięła, gdy chciałem zakończyć jej zadanie to menedżer zadań całkowicie nie działał (ikony się nie wyświetlały i wszystko co w nim zrobiłem powodowało brak odpowiedzi). nie wiem czym to może być spowodowane, nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Czy ktoś wie dlaczego to się dzieje? 

Gawel
komentarz
komentarz

Trochę więcej danych. Jaki sprzęt, płyta główna, procesor, grafika i zasilacz. Do tego jaki system ?

Koperkowakura
komentarz
komentarz

Problem został rozwiązany, pomogło podłączenie monitora do karty graficznej zamiast do płyty głównej 

 

 

leelareso
komentarz
komentarz

:facepalm: Jak można podłączyć monitor do płyty głównej jak się posiada kartę.

Koperkowakura
komentarz
komentarz

pierwszy raz składałem komputer, nie wiedziałem o tym

 

leelareso
komentarz
komentarz

Zawsze jest ten pierwszy raz =0, dlatego też warto trochę poradników pooglądać. Ważne że udało ci się ogarnąć co i jak =)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.