x-kom hosting

problem z dokumentem tekstowym

adriana92
utworzono
utworzono

Hej wszystkim :)

 

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale ale potrzebuję pomocy, bo jestem bliska załamania.

Jakiś czas temu zaczęłam pisać książkę a z racji, że nie miałam Worda to zapisałam ją w Wordpad albo Open Office - nie pamiętam , w których z tych dwóch. Po kilku miesiącach chciałam wznowić pisanie ale przy otwieraniu dokumentu w Word wyskoczył mi taki komunikat (załącznik). Dodatkowo przy ikonie pojawia się szary znak X.

Nie mogę tego pliku nigdzie wysłać ani otworzyć w żadnym programie czy nawet w konwenterze online. Nie mogę go nigdzie przesłać ani mejlowo, ani na telefon-chciałam sprawdzić czy uda się go tam otworzyć.

 

Co robić ? Czy jest jeszcze jakiś ratunek? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Zrzut ekranu (1).png

Zrzut ekranu (2).png

Zrzut ekranu (3).png

Zrzut ekranu (4).png

cinomatic
komentarz
komentarz

Próbowałaś przez LibreOffice? 

Warto tym bardziej że to plik oq rozszerzeniu *.rtf

adriana92
komentarz
komentarz

@cinomatic pobrałam, wyskakuje coś takiego (screen nr 1) , po wybraniu 1 opcji wyskakuje to (screen nr 2 ) , po wybraniu 2 opcji wyskakuje to (screen nr 3) .

nic z tego nie rozumiem, w każdym razie nie otwiera się

 

Zrzut ekranu (5).png

Zrzut ekranu (6).png

Zrzut ekranu (7).png

Bromidum
komentarz
komentarz

@adriana92 - napisałem do Ciebie prywatną wiadomość. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.