x-kom hosting

Brak dźwięku z głośników podczas gry

BloodyRoxi
utworzono
utworzono

Witam, chciałam przełączyć dźwięk z gry ze słuchawek na głośniki, ale dźwięk nie działa. Wiem, że głośniki działają, bo jak puszczę np. muzykę wszystko działa. Na głośnikach z monitora, czy na słuchawkach wszystko działa. Zaznaczę też, że to nie pierwszy raz, kiedy chce przełączyć dźwięk ze słuchawek na głośniki i pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja. Zawsze wszystko działało. System windows 10

cinomatic
komentarz
komentarz

W Windowsie 10 przy ikonce głośniczka (regulacja głośności) powinieneś mieć w zakładce do wyboru wyjścia audio. Sprawdzałeś tam z przełączeniem?

BloodyRoxi
komentarz
komentarz

@cinomatic Tak, tam wszystko jest w porządku 

cinomatic
komentarz
komentarz

Czyli jak? Po przełączeniu na głośniki działa? A jak przełączysz na słuchawki to nie?

 

Masz to.podlaczone równolegle w jednym momencie czy jeden kabel odłączasz a drugi podłączasz?

BloodyRoxi
komentarz
komentarz

@cinomatic Odwrotnie, chce ze słuchawek przełączyć na głośniki i dźwięk z głośników nie działa. Gdy puszczę na głośnikach cokolwiek innego dźwięk jest, a z gry nie ma. Słuchawki i głośniki mam podłączone na stałe, nic nie muszę odpisać, głośniki włączam przyciskiem i zawsze używam tej opcji, o której wspomniałeś, przełączam za pomocą zakładki na pasku

cinomatic
komentarz
komentarz

Ja bym chyba tak dla pewności odinstalował sterowniki, włączył na nowo i zainstalował ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.