x-kom hosting

Problem z antyvirusem

rakipaki2
utworzono
utworzono

Siemka niedawno zainstalował mi sie virus który pobrał mi antyvirusa reason usunełem go wszędzie w rokecie itd dalej widnieje w centrum zabezpieczen i blokuje sporo rzeczy jak sie tego pozbyc ?????

aaa.png

superuserek
komentarz
komentarz

pewnie pozostałości jakieś zostały w systemie, dla pewności że wszystko jest ok ściągnij antywirusa lub skaner np. darmowy od eseta i zrób skanowanie, użyj też malwarebytes

Bromidum
komentarz
komentarz (edytowane)

RogueKiller Anti Malware

Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).    

 

Malwarebytes Anti-Malware

Upewnij się, że przed skanowaniem zostało zaznaczone: skanuj w poszukiwaniu rootkitów, skanuj archiwa, użyj sztucznej inteligencji. Opcje te odnajdziesz w ustawieniach → bezpieczeństwo → opcje skanowania.  

 

Podrzuć logi FRST, które wygenerujesz w programie opcją „skanuj”. Powstałe pliki tekstowe "frst.txt" oraz "addition.txt" załącz na forum.

Edytowane przez Bromidum

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.