x-kom hosting

Poszukuję pomocy w doborze monitora i huba USB-C do mojego laptopa

elimssmile
utworzono
utworzono

Cześć,
 

Szukam pomocy w doborze odpowiedniego monitora oraz huba USB-C, które pozwolą mi rozszerzyć moje gamingowe stanowisko. Mam laptopa L340-15IRH Gaming (ideapad) i używam obecnie monitora iiyama G-Master G2470HSU Red Eagle o przekątnej 24 cali. (jako main)

Chciałbym kupić nowy monitor, z którego będę korzystać jako główny, podczas gdy mój obecny monitor będzie służył jako podgląd wiadomości na platformie Discord. Z tego powodu poszukuję monitora spełniającego następujące wymagania: powinien posiadać technologię G-Sync (ze względu na kartę graficzną NVIDIA), panel IPS (lub NanoIPS, bo lepszy :P), ekran o przekątnej 27 cali, czas reakcji 0.8 ms lub niższy (0.8ms ma mój obecny monitor), częstotliwość odświeżania 165 Hz lub wyższą oraz możliwość montażu za pomocą uchwytu VESA do ściany :P
 

Dodatkowo, jeśli ktoś posiada informacje na temat portu USB-C w moim laptopie, chciałbym dowiedzieć się więcej. Mam problem z brakiem portów USB oraz brakiem portu DisplayPort, więc poszukuję huba USB-C, który dysponowałby co najmniej 3 portami USB oraz portem DisplayPort, aby móc podłączyć mój monitor bez utraty częstotliwości odświeżania i czasu reakcji.

Będę wdzięczny za wszelkie rady i rekomendacje dotyczące głównego monitora oraz huba USB-C, które mogłyby mi pomóc w rozszerzeniu mojego stanowiska pracy.
 

Dziękuję z góry za poświęcony czas i wszelką pomoc!
 

Pozdrawiam,
elimssmile

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Niestety tutaj nie uda się wiele ugrać. Spojrzałem teraz specyfikację i Twój laptop nie posiada złącza USB-C, które jest w stanie przesyłać obraz, więc stacja dokująca tutaj nic nie da. Możesz jedynie za pomocą USB-C zyskać kilka portów USB-A. 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.