x-kom hosting

Problem z podłączeniem drugiego monitora

sirdiealot98
utworzono
utworzono

Hej, pytanie może i durne, sam sposób w jaki narazie probuje to zrobic dość durny i chaupniczy ale moze od poczatku. Znalazlem stary monitor(medion cos tam, grat) w piwnicy i uwidzialo mi się, że podepne sobie go do pary tego z którego obecnie korzystam. Monitor glówny byl wpiety caly czas po kablu hdmi(nie mam mozliwosci chwilowo przetestowania innej opcji) i drugi monitor tez wpialem po hdmi z tym, że windows w żaden sposob nie chce mi wykryc dwóch na raz, sprawdzalem czy to kwestia może gniazda ale oba są okej, problem w tym, że jak jeden sie świeci to drugi nie chce. Liczę na to szczerze mówiąc ,że jestem po prostu głąbem i jest na to jakis easy fix a jesli nie to dajcie znać co innego moze byc przyczyną takiego zdarzenia. 

Gawel
komentarz
komentarz

Panel Nvidia czy inny coś wykrywa ?

Screenshot_1.jpg

sirdiealot98
komentarz
komentarz

Mam karte od amd ale niestety wykrywa tylko jeden. Kiedy wypne najpierw monitor numer 1 to po ponownym wpieciu odpali sie monitor numer 2 i analogicznie jestli wypne monitor numer 2 odpali sie po wpieciu monitor numer 1. Monitory są wpięte do tych samych gniazd tylko nie chce mi wykryc obu naraz :/

xardas228
komentarz
komentarz

Jeszcze z easy-fixów prawym na pulpicie->ustawienia ekranu->wykryj.

sirdiealot98
komentarz
komentarz

Nie no bez przesady, tyle sprawdzilem :)

 

sirdiealot98
komentarz
komentarz

Zdażylo sie właśnie coś kuriozalnego, odpaliłem sobie właśnie cs go i monitor którego komputer w zaden sposób nie wykrywal nagle sie zaświecił[?] i działa [?]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.