x-kom hosting

Głośniki 2.0 do 300 zł

Seba1990
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuje głośników 2.0 do słuchania muzyki w blokowym pokoju chociaż trochę przypominających jakość dźwięku Geniusów SP-HF 1800A (niestety po 12 latach padły). Wielkościowo mogą być mniejsze. Aktualnie testuje Genesis Helium 100BT, lecz ich dźwięk jest płaski jak deska, więc odpadają. Koniecznie muszą być 2.0 bo nie mam miejsca na sobufer. Pozdrawiam

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

yyy nie wiem co powiedzieć na temat jednych i drugich bo to badziewie. Za tą cenę to już lepsze słuchawki znajdziesz

Seba1990
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za podpowiedzi, zdecyduje się chyba na Edifier R1600TIII. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, ponieważ czytałem opinie, że firma potrafi wynajmować ludzi, żeby po całym necie wystawiali pozytywne opinie. Obejrzałem kilka testów na youtube i naprawdę wydają się być okey :) 

Sławomir
komentarz
komentarz

Miałem R2600 były spoko.. ale się spaliły.. :K

 

Teraz mam R2750DB i grają Bardzo fajnie jak na moje potrzeby.

Seba1990
komentarz
komentarz

Ostatecznie wybrałem R1700BT za 399 zł. We wtorek się przekonam czy warto było :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.