x-kom hosting

Roznica miedzy SLI a bez

Gość
utworzono
utworzono

Witam Zakupuje Plyte Glowna ktora nie Posiada SLI a bede mial NVIDIE i tu naradza sie moje pytanie

Czy Karta Graficzna 2 x 512 ggddr3 w SLI bedzie miala o wiele wieksza wydajnosc od takiej jednej z 1 gb gddr3 ? ( zalozmy ze taktwanie gpu+pamieci jest to samo )

Gość
komentarz
komentarz
Czy Karta Graficzna 2 x 512 ggddr3 w SLI bedzie miala o wiele wieksza wydajnosc od takiej jednej z 1 gb gddr3 ? ( zalozmy ze taktwanie gpu+pamieci jest to samo )

Tak.

O jaich kartach mowa?

Gość
komentarz
komentarz

Nie mam zadnej takiej . Patrzac Przyszlosciowo Duzo Trace Nie majac SLI? przeciez sa karty graf z 2 procesorami graficznymi. Jesli niechce uruchamiac gier powyzej 1280/1024 Nie musze zaopatrywac sie w SLI ?

Gość
komentarz
komentarz
Patrzac Przyszlosciowo Duzo Trace Nie majac SLI?

Nie dużo, jak grafika bedzie za słaba kupujesz nową i po kłopocie. Dla mnie SLI to głupota.

Jesli niechce uruchamiac gier powyzej 1280/1024 Nie musze zaopatrywac sie w SLI ?

O jakiej karcie mowa?

Nocturn
komentarz
komentarz

Podzielam poglądy mareckiego, SLI nie da ci nigdy 100% przyrostu mocy z drugiej karty, a to rozwiązanie jest jednak dość kosztowne.

Gość
komentarz
komentarz

To Dobrze =) Bo poprostu plyta glowna ktora kupuje nie ma SLI a i tak mam zamiar uzywac tylko 1 karty graf

ABIT AX 78+ MSI GeForce 8800 gt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.