x-kom hosting

Play internet 5Gb/s

Alchim
utworzono
utworzono

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem internetu 5gb/s od Play. Ktoś posiadający taki mógłby wysłać jak wygląda speedtest?

qustosz
komentarz
komentarz

Wejdź tu:

 

https://internet.gov.pl/

 

Wpisz adres, kliknij w lupę, sprawdź czy dobrze wyszukał, kliknij w to co wyszuka i po lewej stronie rozwiń listę dostawców. Jeśli masz usługi inne w Play, a na tej liście znajduje się operator Inea to doradze oszczędzanie na ilke to mozliwe w abonamentach komórkowych, a polecam internet od INEA. Dlaczego:

 

  • Jako nieliczny dostawca, daje ONT, do którego wpina światłowó i bez zbędnych konfiguracji można uzywac jaki się chce router, a nie oszukujmy się kazdy w sklepie jest lepszy od tegop co daje dostawca, jesli mamy sam internet bez TV
  • Przynajmiej u mnie od 2 lat jeden dzień bez internetu dzień przed Wigilją 2022.
  • Profesjonalna obsługa na czacie jak i infolinii

Też kusiło mnie to w Play, ale różnica w cenie nie duża, a symetryczny internet gwarantowany w domu póki co tylko od INEA. Też kusił mnie router nowy w PLAY z USB 3.0 bo mało który operator daje z Wi-Fi 6 taki, ale symetryk wygrywa pod każdym względem.

gavron7
komentarz
komentarz

Chyba 5G a nie 5Gb/s

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.