x-kom hosting

Telefon dla seniora do ok 300 zl

HanibaII
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak w tytule szukam telefonu dla seniora do maks 300 zł służyć będzie on tylko do dzwonienia najlepiej jakby miał dużą baterie i wspierał volte

HanibaII
komentarz
komentarz

@qustosz

 

Nie to nie ma być smartfon duża baterie miałem na myśli jak na ten rodzaj telefonów a volte jest potrzebne aby rozmawiać za pomocą sieci lte

qustosz
komentarz
komentarz

To nie wiem czy z tzw telefonów ma voLTE. Jest to chyba bardziej przeznaczone dla smartfonów z systemem Android lub iOS.

Tu duża bateria:

 

https://www.x-kom.pl/p/1133242-smartfon-telefon-tcl-3189-szary.html

qustosz
komentarz
komentarz

@Niebieska Ma voLTE? Bo jak nie ma to z LTE przełącza się na UMTS, który w T-M i Orange juz nie działa, albo zaraz nie będzie działać.

Niebieska
komentarz
komentarz

Ma VoLTE jak najbardziej, mam numery telefonów w T Mobile ;) 

qustosz
komentarz
komentarz

@Niebieska Bateria ile trzyma w czuwaniu, a ile w gadaniu?

HanibaII
komentarz
komentarz (edytowane)

Tez jestem ciekaw i jak z jego obsługa tzn czy jest prosta babcia kompletnie nie ogarnia dzisiejszych technologi

 

I ten Alcatel ma trochę mały wyświetlacz 

Niebieska
komentarz
komentarz

U mnie on trzyma przy umiarkowanym dzwonieniu i SMSowaniu ok 5 dni.  Ekran ma przekątną 2,8 cala co jest dosyć dużo jak na tego typu telefony. 

Obsługa jest dla mnie prosta, ma intuicyjne menu.

HanibaII
komentarz
komentarz

@Niebieska Nie ma 2.8 a 2.4

 

Ktos jeszcze jakieś propozycje? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.