x-kom hosting

Monitor 4K120?

kubikolos
utworzono
utworzono

Witam. Po zmianie sprzętu stwierdziłem, że chciałbym zakupić również monitor 4K120 Hz. Konsole mam podłączone pod LG Oled TV, ale komputera nie chcę podłączać bo według mnie ekran będzie zbyt duży dla mnie. Chciałem wymienić swój stary monitor FHD na monitor 4K. Często gram w gry multiplayer i najczęściej FPS. Wtedy conajmniej 120 Hz jak najbardziej się przyda. Posiadam 4090 + 7950X3D. Pytanie czy możecie mi polecić jakiś monitor 4K120 czy może lepiej wziąć 4K60, ale już bardziej wyposażony (lepsza matryca, OLED czy coś podobnego) Moglibyście polecić coś ciekawego z HDR w 4K120 i 4K60? 

  • 2 tygodnie później...

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

A nie brałeś pod uwagę WQHD 240Hz? Jeśli sporo grasz w gry multiplayer, to wydaje się to być najbardziej optymalne rozwiazanie dla graczy, aby napędzić taki monitor i cieszyć maksymalną płynnością w grach. 
W tym momencie LG UltraGear 27GR95QE-B OLED, to zdecydowanie najlepsza opcja 240Hz WQHD. Pytanie tylko czy mieści się w budżecie, który chcesz przeznaczyć na monitor. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.