x-kom hosting

Analogiczny serwis/program internetowy do scalania audio.

BeMajestiX
utworzono
utworzono

Witam. Aktualnie korzystam danej strony do scalania audio: audio-joiner.com

 

Niestety bardzo często się laguje, jedyna możliwość to wykupienie płatnego konta(w ofercie premki stabilny serwer), ale niestety nie posiadam zagranicznych kart jak mastercard załączonych w moim koncie paypal - posiadam jedynie swój polski rachunek bankowy, dlatego nie mam możliwości kupna konta premium.

 

Sprawdzałem pare beżpośrednich programów instalacyjnych jak audacity, ale jestem na tyle laikiem i nieumiejętny w tych rzeczach, że chyba to odpada - chyba, że naprawdę znacie jakiś banalny porogram.

 

Zależy mi na scalaniu audio, przy jednoczesnej możliwości przycinania/wydłużania .mp3, do tego z możliwością robienia płynnych przejść, czyli przyciszaniu .mp3 w końcowym momencie danego .mp3, jak i płynnego podgłośniania przy przejściu na nowe .mp3

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc!!!

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Sprawdź program GoldWave. Bardzo dawno temu używałem do edycji audio. Powinna być dostępna wersja trial programu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.