x-kom hosting

Ostrzeżenie dla FORUMOWICZÓW która dotyczy pobierania plików / torrentów

gracz xboxa
utworzono
utworzono (edytowane)

Ostatnio się naciąłem jak chciałem pobrać plik  to odpaliła mi się strona z pobieraniem (normalne) ale zaniepokoiło mnie to że zamiast rar było exe sprawdzilem antywirusem no i wirus. Prawdopodobnie to wina strony pobierania która daje wirusa za free zamiast program. Ps przy próbie pobrania innych programów gdzie po kliknięciu w pobierz przenosiło na tą strone i tez dawało exe z nazwą pliku ,  co najgorsze to nie jest jakiś ciąg losowych znaków albo po prostu zwykła nazwa wirusa tylko jak np chcemy pobrać "kot.rar" to pobiera nam się "kot.exe" co bardzo jest niebezpieczne. 

Edytowane przez gracz xboxa
  • Co? 1

Anawa
komentarz
komentarz

O jakich stronach piszesz? W Internecie pełno jest stron, które w ten sposób funkcjonują.

qustosz
komentarz
komentarz

Np. dobreprogramy.pl należące do wielkiej WP :P Jak chcesz pobrać z ich serwera to najpierw wciskają plik exe.

Bromidum
komentarz
komentarz

Asystent pobierania na dobreprogramy.pl jest tylko dla niezalogowanych, a i nawet dla nich wystarczy wybrać odpowiedni link, by pobrać czysty instalator. 

Każdy jeden z lepszych pakietów antywirusowych oznacza takie instalatory jako PUP (potencjalnie niepożądane).

Wątek zbędny. Zawsze należy zachować uwagę i zwrócić uwagę na źródło pliku, nie wspominając dodatkowo o nielegalności warezów. ;) 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.