x-kom hosting

Szukam coolera który ma jeden wentyl RGB w środku drugi na zewnątrz - cały czarny

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: OskarOski ,
OskarOski
utworzono
utworzono

Hej, kiedyś mi mignęła rolka na youtube z coolerem CPU który miał jeden z wentyli w środku drugi na zewnątrz. Ktoś w projekcie zrobił tak że, zostawił tylko ten jeden w środku przez co wygląd był na prawdę super. Cały cooler jest czarny i na środku ma jakieś tam listwy RGB. Ktoś coś kojarzy :)

Tak wiem, że wydajność chłodzenia będzie niższa

OskarOski
komentarz
komentarz

@Sławomir dzięki ale to nie ten. Tamten wyglądał dużo bardziej premium :)

Sławomir
komentarz
komentarz

To może samoróbka jakaś.

  • Rekomendowana odpowiedź
OskarOski
komentarz
komentarz

@Sławomir nie nie, wygooglowałem go potem :DTo było około rok temu. Wtedy kosztował około 400zł ale nie było go w Polsce w ogóle. Nowy model, ogólnie w necie było mało jego ofert. 

@Sławomir heh, znalazłem. Ale w Polsce nadal nie ma. Montech Metal DT24. 

Sławomir
komentarz
komentarz

To może już umarł..

 

Poszukaj sobie materiałów z poprzedniego computex, możliwe że tam go pokazywali, jeśli to była jakaś dobra marka.

OskarOski
komentarz
komentarz

@Sławomir Montech Metal DT24

Sławomir
komentarz
komentarz

Widziałem go, ale nie brałem pod uwagę.

Jakoś dziwnie wywnioskowałem, że to były minimum dwa elementy.

OskarOski
komentarz
komentarz

@Sławomir  slabo w testach wypada. I jakoś zapamietalem go bardziej premium. 

Sławomir
komentarz
komentarz

Lepszy wentyl dać i powinno jakoś działać . Ale czy warto tyle kasy dać i samemu testy robić.

OskarOski
komentarz
komentarz

@Sławomir nie wwarto. Jestem dumny z arctic freezer esports duo za 150zł i jak wspaniale cicho i wydajnie pracuje :) Ryzen 5900X. Renderuje filmy 360, gram, sprawdza się super. 

Sławomir
komentarz
komentarz

temu tu jakoś dobrze wyszło

 

ale kto tam wie, kto to jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.