x-kom hosting

SilentiumPC Vero M2 Bronze 600W - kostki, kabel

Beilenopopulos
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim, 
Z góry proszę żeby mnie traktować jako totalnego amatora w sprawach sprzętowych. Starałem się posiłkować googlem, ale niestety nie pomógł, albo nie byłem w stanie zrzoumieć, 
Ale do brzegu! 
Kupiłem sobie nową kartę graficzną Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB. Wymaga ona dwóch kabli zasilających 8pin. Poprzednia karta używała tylko jednego. 
Zasilacz ma wejścia jak na dodanym zdjęciu. W swoich zapasach mam kabel zasilający 8pin-8pin Taki, ale chyba złącza nie są odpowiednie. 
Prosiłbym Was o pomoc w doborze kabla/przejściówki, najlepiej z linkami. Starałem się sam czegoś poszukać, ale mnogość kabli, ich rodzajów, molexów nie molexów już mnie trochę przerasta
Pozdrawiam cieplutko
 

351453192_549547014052221_9124277231205849498_n.jpg

Sławomir
komentarz
komentarz

Nie rozumiem twojego problemu.

Jeśli masz opakowanie od tego zasilacza, to tam powinna być instrukcja gdzie który kabel wpiąć.

ewentualnie możesz wejść na stronę producenta.

 

image.thumb.png.ba066adc877ca542f740745107837284.png

Masz tutaj rozpisane który kabel w jakie gniazdo wpiąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.