x-kom hosting

Moje konto na Facebook'u zostało zhakowane

TOTEMO666
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

 

tak jak tytuł mówi moje konto zostało zhakowane. Zorientowałem się ponieważ na maila przyszła mi wiadomość, że ktoś dodał innego maila na koje konto na facebooku i potem mojego maila z konta usunął. Oczywiście hasło też zostało zmienione. Byłem w stanie zalogować się na to konto, bo po wysłaniu zdjęcia dowodu dostałem kod jako zamiennik hasła, niestety ten zamiennik nie działa jako hasło gdy chcę dodać z powrotem mojego maila do konta, albo zresetować hasło.

 

Wiecie może czy jestem w stanie coś zrobić żeby odzyskać konto gdy do konta jest podłączony nie mój mail, nie jest podłączony mój nr telefonu ani nie znam hasła?

 

Jeżeli potrzebne będą jakiekolwiek dodatkowe informację, które pomogą rozwiązać problem to bez problemu podrzucę.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Skorzystaj z formularza na stronie https://www.facebook.com/hacked

TOTEMO666
komentarz
komentarz (edytowane)

Hej,

 

Trochę popróbowałem, ale niestety nadal nie udało mi się odzyskać konta. Po kliknięciu "Nie masz do nich dostępu?" (screenshot 1) wyświetla się wybór potwierdzenia torzsamości (screenshot 2). Opcje są 2, albo zdjęcie dokumentu albo wysłanie kodu na stary mail lub nr telefonu. Po wybraniu opcji z dokumentem wyskakuje informacja że strona jest niedostępna (screenshot 3). Natomiast gdy wybieram opcję z wysłaniem kodu wszystko idzie dobrze, dostaje maila z kodem wpisuje kod w odpowiednie miejsce (screesnhot 4) ale po kliknięciu przycisku DALEJ nic się nie dzieje, a po kolejnym kliknięciu wyskakuje błąd, że jest to zły kod bo można go wykorzystać tylko raz, więc jakby załącza, że wstukał się ten kod ale po prostu nie przechodzi do dalszego etapu. Znacie jakieś inne możliwości?

 

Dodam jeszcze, że znam maila który jest podpięty pod moje konto na Facebooku, jest możliwość wbić się na tamtego maila i spróbować w taki sposób odzyskać konto?

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Screenshot_2.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Anawa
komentarz
komentarz

W jaki sposób chciałbyś się wbić na tamtego maila? Możesz też odczekać kilka dni i ponownie przejść procedurę odzyskania konta - może wtedy nie wyświetlą się błędy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.