x-kom hosting

Monitor do pracy (do laptopa) do 1200 zł

Radek199720
utworzono
utworzono

Cześć,

Tworze sobie domowe stanowisko pracy zdalnej - dotychczas pracowałem wyłącznie na laptopie 14 cali (Dell Latitude 3490) i na dłuższą metę jest to bardzo męczące - chciałbym dokupić monitor, aczkolwiek z racji tego, że nigdy takiego nie miałem, to jest to dla mnie temat zupełnie obcy. Pracuję głównie w Excelu, a głównie zależy mi na tym, żeby oczy się nie męczyły i żeby była możliwość regulacji wysokości. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to maksymalnie 1200 zł. W co najlepiej celować w tej cenie?

tapczan2
komentarz
komentarz

Zobacz model Lenovo ThinkVision T24h-20 Czarny który teraz jest w promocji za 1 199 zł. Ma matową matrycę IPS 8-bit, funkcje ochrony oczu (redukcja migotania (Flicker free) oraz filtr światła niebieskiego) do tego jest regulowany w wielu płaszczyznach.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

Jeśli chodzi o ochronę oczu, to tak naprawdę najważniejsze jest odpowiednio dopasowana jasność do warunków, które panują w pomieszczeni. Filtr światła niebieskiego ma w OSD praktycznie każdy monitor na rynku. 

To na co warto zwrócić szczególną uwagę, to podstawa, która będzie pozwalać na regulację góra-dół i przy tym nie będzie zajmować bardzo dużo miejsca na biurku. 
Zerknij sobie na iiyama Prolite XUB2796QSU-B5. To typowo biurowy model tego producenta. 

KillaHill
komentarz
komentarz
Dnia 29.05.2023 o 08:18, tapczan2 napisał:

, funkcje ochrony oczu (redukcja migotania (Flicker free) oraz filtr światła niebieskiego)

A który monitor na rynku tego nie ma? 

 

Dnia 28.05.2023 o 22:56, Radek199720 napisał:

Pracuję głównie w Excelu

 

Zacząłbym od szukania proporcji min 16:10 a najlepiej 21:9 - do pracy w Excelu najlepsze rozwiązania, masz widoczną całą masę kolumn. 16:9 do tego nie ma moim zdaniem sensu w porównaniu do 21:9

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.