x-kom hosting

Problemy z Biosem MSI Z77 MPOWER

DBplayer
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć kupiłem tą oto płytę za całkiem nie duże pieniądze jako w stanie nieznanym. Problem jest mianowicie taki że na 1 biosie płyta zawiesza się podczas próby załączenia biosu na kodzie post A9 zaś na 2 bios można wejść lecz przy próbie wejścia w jakomkolwiek zakładkę wyłącza na chwilę ekran a jak go włączy to pokazuje się EFI Shell. Robiony Cl_COMOS oraz wyciągana bateria bez skutku. Płyta w obudowie bez podpiętego żadnego dysku tylko procesor ram karta graficzna ( choć była też próba na integrze ) i wentylatory. 

DBplayer
komentarz
komentarz

Może doprecyzuje o co się dokładnie pytam :co:. Mianowicie czy opłaca się to jakkolwiek naprawiać i czy w ogóle się da to naprawić, może ktoś miał podobny problem. Kurde bo fajna płyta i szkoda mi ją sprzedawać, mam sentyment do Lga1155 myślę że do 150 zł mógłbym dać za naprawę ale wiem że ceny w serwisach są absurdalne 

Sławomir
komentarz
komentarz

Możesz poszukać serwisu który wylutowuje kości bios i zaprogramuje na nowo.

Jednak ile to pieniędzy pochłonie, to trzeba zapytać samego usługodawce.

Chyba że uszkodzony jest jakiś układ na samej płycie.

wtedy jeszcze weryfikacja płyty pod kątem jakiegoś zwarcia na płycie.

Koszty mogą być wysokie, ale zapytać zawsze można.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.