x-kom hosting

Audio na dwóch urządzeniach Bluetooth i AUX

PiotreeX
utworzono
utworzono

Cześć, mam pytanie, a mianowicie czy będę mógł słuchać muzyki na dwóch urządzeniach jednocześnie kiedy kupię dongiel bluetooth na usb. Dodam, że normalnie ta funkcja działa po kablu AUX, lecz mam nowy głośnik który jest na bluetooth i chcę słuchać muzyki na nim i na głośnikach podłączonych przez AUX jednocześnie. Czy istnieje taka możliwość?

  • 2 tygodnie później...

fexxer
komentarz
komentarz

Po pierwsze słuchanie jednocześnie na głośnikach podłączonych kablem do kompa oraz z głośnika Bluetooth nie ma sensu przez opóźnienia, jakie będzie miał BT. Po prostu po kablu i po BT nie będziesz miał zsynchronizowanych sygnałów. Druga sprawa to fakt, że zazwyczaj możesz wybrać jedno źródło wyjścia dla jednego odtwarzacza/programu, tak samo jest w samym Windowsie.

  • 2 tygodnie później...
PiotreeX
komentarz
komentarz

@fexxer Zdaję sobię z tego sprawę że mogą być opóźnienia. A propo 

że zazwyczaj możesz wybrać jedno źródło wyjścia dla jednego odtwarzacza/programu, tak samo jest w samym Windowsie. To mam Realtek Audio Console, gdzie właśnie te 2 źródła łączy w jedno (sprawdzane na dwóch głośnikach po AUX). I pytanie czy zadziałało by gdybym miał 2 głośniki na BT

fexxer
komentarz
komentarz

Jakie to są właściwie głośniki BT?

PiotreeX
komentarz
komentarz

@fexxer JBL Flip 5 i jakiś rebeltek/manta. Wiem że też pewnie będą opoznienia bo maja inne wersje bt.

 

fexxer
komentarz
komentarz (edytowane)

Pytanie czy w ogóle będziesz w stanie je ze sobą w ten sposób sparować.

JBL przykładowo posiada opcję łączenia dwóch głośników BT w system stereo, ale wymaga to posiadania dwóch tych samych głośników. Połączenie głośników dwóch różnych producentów to będzie dzierganie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.