x-kom hosting

Monitor wyłącza się przy podłączeniu słuchawek/głośników

Karmos111
utworzono
utworzono

Cześć, mam taki problem. Po włączeniu komputera, po kilku minutach wyłącza mi się monitor, a komputer dalej chodzi. Najgorsze jest to, że dałem go do naprawy w 2 miejsca i wszędzie mi. mowia, że u nich komputer normalnie chodzi, a problem występuje tylko u mnie xD. Komputer w środku wyczyszczony z brudu, Zasilacz wymieniony, przedłużacz wymieniony, nawet go podpinalem w innym pomieszczeniu i ciągle to samo. Ma ktoś jaki pomysł co to może być? Dodam, że mam pewne podejrzenie. Wejście od głośników/słuchawek w komputerze jest tak delikatnie obluzowane i troche wystaje. Teraz odłączyłem głośniki i słuchawki i obserwuje, póki co ładnie działa od godziny. Myślicie, że to jest możliwa przyczyna, że robi tam jakieś zwarcie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.