x-kom hosting

Białe piksele na grafice w aplikacjach

DavideLi
utworzono
utworzono

Hej, od dosyć niedawna jestem posiadaczem Acer Nitro 5, ogółem jestem zadowolony, ale jedna rzecz sprawia mi duży dyskomfort i nie wiem gdzie szukać problemu. Załączam screeny, gdyż chyba dzięki temu będzie to lepiej widoczne. Chodzi o takie jakby białe piksele, deformacje obrazu. Np. w Xbox Game Passie miniaturki gier są bardzo zniekształcone, ale jak już wejdę w daną grę, to grafika wydaje się poprawiać.
W aplikacji Mobalitycs do LoLa widać właśnie takie białe artefakty / piksele, one nie znikną dopóki nie najadę na nie myszką. Jest to bardzo uciążliwe. W Wordzie, dodając zdjęcia również taki problem się pojawia. Znika po pewnej chwili.
Sterowniki do karty graficznej aktualne, laptop ten posiada dwie karty graficzne, zintegrowaną - Radeon Graphics oraz GeForce RTX 3060. Nie wiem czy one się jakoś ze sobą gryzą (wątpię, bo ustawiłem RTXa w ustawieniach globalnych jako domyślny) czy o coś innego chodzi. Jakieś pomysły? Dodam, że monitor ma odświeżanie 165Hz. Z góry dziękuję za pomoc, jeśli będzie coś dodatkowego potrzebne, to dajcie znać.

Sion Build Guide - Runes, Items & More - Patch 13.10 22.05.2023 08_47_11.png

Sion Build Guide - Runes, Items & More - Patch 13.10 22.05.2023 08_47_27.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.