x-kom hosting

Świecenie 3 diod i czarny ekran z kreska

Gibsson
utworzono
utworzono

Hejka 

Od jakiegoś czasu miałem problem z moim kompem poprostu miałem odpalonego go i podczas gdy coś robiłem zawieszał się i wyłączał przy tym świeciły dwie diody na płycie CPU VGA  po restarcie wszystko działało zdarzało się czasami że 2 razy pod rząd tak się działo ale wracało do normy. Dziś padł całkiem próbowałem przeinstalować win bo myślałem że coś to da sformatowałem 2 dyski bo myślałem że to ich wina i na drugim nowy win odpalił nawet pojawił się pulpit już się ucieszyłem że to tylko dysk mi padł ale nie minęło 10 sek i znowu to samo i blue screen i świecące diody. Teraz już nie wiem co padło pomożecie ?

Jakby ktoś pytał o kompa to

B450 m aourus

Ryzen 5 2600

Rx580 aourus 8gb 

16 GB RAM g skilla

Zasilacz od silentium bronze

 

Dysk HP 1tb M2 

Dysk SSD 250 Samsung

Talerzowy Toshiba 1tb 

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Można więcej informacji na temat tego zasilacza? Może  to być jego wina z winy nie trzymania napięć a co by nie mówić rx580 potrzebuje troszkę mocy.

  • Dobra wypowiedź 1
Gibsson
komentarz
komentarz

Silentium Vero L2 500w

Ale od nowości nie było z nim problemu. Chyba że że starości bo komp ma już z 4 lata

Dziś jeszcze raz próbowałem włączyć pc i uruchomił się program do naprawy i się włączył normalnie. Tylko jakiś magik tu pomoże

Bo ja jestem bambikiem jeśli chodzi o popsute podzespoły 

leelareso
komentarz
komentarz

Jak możesz to pożycz od znajomego zasilacz na podmiankę a jak nie to możesz zamówić nowy i w razie czego oddać jak dalej będzie problem. Tylko jakiś z certyfikatem gold ;d

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.