x-kom hosting

Odbieranie wiadomości z Androida na W11

qustosz
utworzono
utworzono

Jaki jest najlepszy darmowy program do odbierania/wysyłania SMS/MMS z Androida 13 na Windows 11 x64 oprócz tego co oferuje sam Windows?

Gawel
komentarz
komentarz

@qustosz Jak znajdziesz coś lepszego to się pochwal. Ja używam systemowego i jest super. Jak tylko włączam komputer jest połączenie, czasami telefon leży gdzieś w plecaku i nie ma problemu. Można rozmawiać, przeglądać zdjęcia, uruchamiać aplikacje co więcej potrzeba. Tylko po aktualizacji aplikacji muszę się ręcznie połączyć. Możesz użyć aplikacji google przez przeglądarkę  https://messages.google.com

qustosz
komentarz
komentarz

Tylko w tej systemowej nie da się usunąć smsów. Chyba, że to wina Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Wiesza się co chwilę jak chce kod jakiś z smsa skopiowac np do potwierdzenia płątności w banku, albo do zalogowania na stronie T-Mobile. Nie mam bluetooth w komputerze PC więc nie rozmawiam przez aplikacje.

Nie widze opcji instalowania aplikacji androidowych w tej apce Łącze z telefonem Microsoftu.

qustosz
komentarz
komentarz

Nikt, nic? Najlepsza apka Microsoftu do Redmi Note 10 pro zx androidem 13?

Gawel
komentarz
komentarz

@qustosz Fakt że nie można usunąć SMS. Aplikacje instalować można. Normalnie otwierasz sklep i instalujesz. Ja korzystam z Samsunga po BT

qustosz
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Gawel napisał:

Aplikacje instalować można.

Mówisz o sklepie Google Play czy o Microsoft Store bo nie rozumiem kompletnie? Ja pytam o aplikacje na androida czy instalujesz w Windowsie 11?

Gawel
komentarz
komentarz

@qustosz Chodzi mi o Google Play. Normalnie sterujesz telefonem przez windowsa. Otwiera się okienko i masz pulpit telefonu

 

Screenshot_1.jpg

qustosz
komentarz
komentarz

W smartfonie usunięte, a aplikacja Microsoftu cały czas pokazuje i nie mozna z niej usunąć?

 

image.png.d211b018bed9945fa0b505cbcdcf21b7.png

Gawel
komentarz
komentarz

Mi znika po kilku sekundach. Może trzeba pogrzebać w samej aplikacji telefonu, żeby się nie usypiała

qustosz
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Gawel napisał:

Mi znika po kilku sekundach. Może trzeba pogrzebać w samej aplikacji telefonu, żeby się nie usypiała

W Wiadomościach Google w telefonie, w tej aplikacji, tego SMSa nie ma, jest tylko w aplikacji na  Win 11.

 

Ktoś używa aplikacji AirDroid do SMS/mms na W11? Lepiej działą i moze da się usuwać z komputera i usunie też w aplikacji Wiadomości Google na telefonie?

Gawel
komentarz
komentarz

Ale na telefonie masz aplikację Łącze do Windows. Zobacz może ma ustawienia optymalizacji baterii, u mnie na Samsungu jest bez ograniczeń

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.