x-kom hosting

Problem z dźwiękiem po aktualizacji BIOSu

skrillys
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, na samym wstępie chciałabym powiedzieć, że nie jestem dobrze obeznana w tematach komputerowych, także z góry przepraszam jak napiszę/wyjaśnię coś nie tak

 

Zrobiłam aktualizację biosu. Wszystko było super, ale znalazł się jeden problem - brak dźwięku. Nie mogę wybrać żadnego urządzenia wyjściowego.

Zauwazyłam, że menedzerze urządzeń brakuje mi sterownika Realtek i nie mogę go w żaden sposób zainstalować z powrotem. 

Nie mogę nic zrobić z urządzeniami odtwarzania. Kiedy włączam rozwiązywanie problemów, zalecają mi ich podłączenie, a to niemożliwe

Poniżej wrzucam screeny, które mogą się przydać. Byłabym wdzięczna za każdą pomoc 

 

11.png

22.png

33.png

44.png

  • 3 tygodnie później...

fexxer
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem czy problem nadal występuje, ale najpierw bym sprawdził czy w samym BIOSie karta zintegrowana nie jest po prostu wyłączona.

 

Poza tym, co to za model laptopa?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.