x-kom hosting

Smartfon do grania 1500-2000zł

DrastiC
utworzono
utworzono

Mam aktualnie 4 letni Pocophone F1, ale bateria przy bardziej obciążających aplikacjach działa 20-30 minut mimo iż bateria była wymieniana ponad pól roku temu, do tego pech chciał że mi upadł i mam "pajęczynę" bo zahaczyłem kablem bo bez powerbanka to sie nawet do kibla nie da wyjść na chwilę 

Ale ogólnie zadowolony z tej serii jestem mega

Coś polecicie co bardzo dobrze śmiga pod gierki, aparat ma akceptowalny i nie parzy w rękach po kilku minutach grania.

Nieśmiało spoglądam na Poco X4 GT może jak znajdę w dobrej cenie Poco F4 GT,
inne co mi wpadły to np.:
- Redmi K50 Gaming
- Redmi Note 12 Turbo
- realme GT2 Pro


To takie pomysły po pierwszym przeglądaniu.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

A może jednak Realme GT Neo 3T? Tene telefon ma w zasadzie wszystko do grania, bo Snap 870 daje radę, 120Hz, AMOLED, szybkie ładowanie. 

Tak naprawdę jedyny minus to aparat, który jest po prostu przeciętny. 

DrastiC
komentarz
komentarz

@X-KOM Dzięki za odpowiedź, ale już kupiłem Poco 4 GT i finalnie zapłacę 2000, brałem pod uwagę Realme ale bez "T", chciałem kupić Poco u was ale nawet nie byliście blisko tej ceny niestety.

DrastiC
komentarz
komentarz

Oczywiści mówimy o wersji 12/256

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.