x-kom hosting

Router TP-Link Archer AX1500 - Sprawdzenie Dziennika

Jarecky82
utworzono
utworzono

Witam. 

Posiadam router jak w tytule.  Od pewnego czasu mam problem z wifi w domu zdarza mu się przerywać połączenie, występuje chwilami słaby zasięg, komunikaty typu ta sieć nie ma dostępu do internetu etc. Po zresetowaniu ustawień do fabrycznych routera w dzienniku na stronie dostałem jakieś info. Czy mógłby ktoś pomoć  w odczytaniu ? Dodam że na komputerze na kablu żadnych problemów nie ma. Jedynie Wifi w różnych odstępach czasu. 

Pozdrawiam    

Router Dziennik .jpg

qustosz
komentarz
komentarz

Firmware w routerze najnowszy?

 

Na jakich urządzeniach występuje najczęściej problem i czy w 2.4 czy w 5Ghz?

Jarecky82
komentarz
komentarz
Cytuj

 

Tak najnowszy firmware jest. 

Jeśli chodzi o pasma to na obu problem występuje, rozłącza się, gubi zasięg, nie znajduje Wifi czy wyswietla czesto komunikat ze ta siec Wifi nie ma dostepu do Internetu po czym znowu szuka uwierzytelnia na chwile jest Wifi po czym znowu gubi...

 

Jesli chodzi o urzadzenia to jest to na telefonach ... komputer na kablu chodzi bez problemow 

qustosz
komentarz
komentarz

Miałem AX1500, AX53 i nawet model za ponad tysiaka TP-Linka. Na wszystkich miałęm problemy, o których piszesz. Na przyszłość celuj w Asusa, nawet z niższej półki sa stabilniejsze przez lepszy soft głównie, ale i sprzet lepiej dopracowany.

 

Jeżeli możesz, mażesz, tzn nie mineło 2 lata od zakupu ja bym zareklamował jako rękojmia z żądaniem zwrotu gotówki opisując swoje problemy. Na 99% dostaniesz zwrot i kupić Asusa, będzie zdecydowanie lepiej i stabilniej nawet z tzw Smart Connect Asusa.

Jarecky82
komentarz
komentarz

Mam go dokładnie rok i był spokój do niedawna , ale jak wspomniałeś spróbuje go oddać (zobaczymy jak tu bedzie bo mieszkam w Szwecji ) i na przyszłość będę szeroko omijał TP-Linki  ... Zrobiłem twardego reseta przed chwila , nic nie ustawiałem jest na fabrycznych ... nie wiem na jak długo ale telefony wszystkie 3 łączą się z Wifi :hm:  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.