x-kom hosting

Luneta do wiatrówki szyna 11mm

leelareso
utworzono
utworzono (edytowane)

Bawi się ktoś wiatróweczkami i pomoże z doborem lunety? Moją szlag trafił po 5 latach i nie jestem w temacie jaka jest teraz warta uwagi, ważne by była ze zmiennym powiększeniem~500zł

anioł2009
komentarz
komentarz

Na jaki karabinek ?? Na kopiące wiatrowki lupy ze zmiennym powiekszeniem bez montazu dampa to slaby pomysl 

leelareso
komentarz
komentarz

Nie ma aż takiego kopa to hw 50 to nie pneumat

anioł2009
komentarz
komentarz

Tez jest okej, hw50 to nie wierzgacz typu hatsan czy diana airking :) da rade spokojnie 

leelareso
komentarz
komentarz

tylko nie wiem czy ma szynę montażową ;d bo tak to trzeba będzie osobno z tą co podałem ;(

anioł2009
komentarz
komentarz

Montaz wysoki w zestawie jest akurat na szyne 11mm

leelareso
komentarz
komentarz

Obrazkiem się nie sugeruj, często nie posiadają z militaria w zestawie a z opisu nic nie wynika czy jest czy nie ma.

anioł2009
komentarz
komentarz

Dopytaj...ja kupowalem optyki w sklepach mysliwskich... Militaria to taki meh...kolba lepszy.

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm, a masz jakieś podobne do tych co podałeś z kolby tylko by miały regulację paralaksy? Napisałem do nich i czekam na odp a co do mocnych wiatrówek to chyba najmocniejsza" legalna" bez modyfikacji to był badziewny crossman summit xD

anioł2009
komentarz
komentarz

Jakosciowo podobnie wypadaja ..to sa wszystko niskie polki i soczewki beda podobne jakosciowo. 

Co innego jak zalozysz szklo japonskie ale to wtedy "zwykla" lupka 3-9x40 powyzej tysiaka koszci :) na hw50 ten hawke sie sprawdzi..podobnie jak inne. Dalej jak 50m i tak nie bedziesz strzelal w limicie 

leelareso
komentarz
komentarz

pakowanie lunet za powyżej tysiaka do sprężynówki/nie pneumata mija się z celem nie sądzisz :E

anioł2009
komentarz
komentarz

Zalezy, ja na pro sporcie po tuningu mialem lupe za 2 kafle. Ma to sens..na sako trg mam lupe za 15 tys i tez to ma sens :)

leelareso
komentarz
komentarz

Tylko ja hobbystycznie a to jest różnica. Badziewną lunetką 4x20 za 40 zl z 30m trafiam w okolice dyszki to ta co podałem to chyba będzie ok.

anioł2009
komentarz
komentarz

Na stówkę Ci sie sprawdzi :)

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz

Dzięki za dyskusje =)

anioł2009
komentarz
komentarz

Luz...tez kiedys siedzialem w tym temacie... Czasem mysle czy by nie zakupic pcp o energii 500j +  :E

leelareso
komentarz
komentarz

Jak bym miał gdzieś w okolicy strzelnicę z łatwym dostępem to bym nawet się szarpnął na zezwolenie, no ale ;d

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.