x-kom hosting

Mam sprzęt i potrzebuję płytę

Coderson
utworzono
utworzono

Hej, 

 

Sytuacja wygląda następująco 

Mam geforce 1050ti 

Ryzen 5600x

 

Chciałbym dobrać płytę główną która będzie kompatybilna, która pozwoli kręcić 5600x I która obsłużymy mi stara kartę graficzną.

 

Aktualnie składam nowego pc jednak nie mogę sobie pozwolić na tak o wydanie 5k. Więc chce wykorzystać stare dyski, ssd, HDD, zasilacz oraz kartę graficzną. 

 

Kupiłem nowego procka, do tego chce kupić nową płytę z perspektywa wymiany karty graficznej za 4-5 miesięcy. Przeskok będzie na jakiegoś rtx 3060. Więc też zależy mi na kreceniu w przyszłości procka. Oczywiście zdaję sobie sprawę z pozostałych podzespołów. Więc zasilacz jak i dyski też wymienie czy tez dokupię ram.

 

 

Coderson
komentarz
komentarz

Co do budżetu bo tego nie napisałem super byłoby coś do max 700pln ale jak za trochę więcej dostanę już dużo lepsza solidna podstawę do upgrade w przyszłości to też możecie pisać 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.