x-kom hosting

Checking media presence

maura
utworzono
utworzono

Hej, ostatnio zauważyłem. że mój komputer pracuje coraz wolniej, pojawiały się błędy itd więc postanowiłem kupić nowy dysk. Wcześniej korzystałem z dysku SSD jednak teraz zdecydowałem się na HDD. Kupiłem około tydzień temu dysk jednak paczka w której przyszedł była mocno uszkodzona a po podłączeniu do komputera wyskakiwały takie błędy jak w załączniku, pomyślałem że to wina wadliwego dysku i uszkodzonej wcześniej paczki więc postanowiłem go odesłać i zamówiłem nowy. Wczoraj przyszedł drugi dysk i wyskakują znowu te same błędy które w załączniku. Dodam tylko że gdy podłączam stary dysk to wszystko działa bez zarzutu. Teraz pytanie czy to wina komputera czy po prostu dysk przyszedł znowu uszkodzony? No i przede wszystkim czy da się to ewentualnie w jakiś sposób naprawić?

E3225F5E-1770-4E84-963E-FEE3BA1AFA9F.jpeg

CD55A445-8B10-497E-B28D-9BCCC52D7731.jpeg

4640B9AC-B08B-4157-8BCE-9CFF01AC7D4E.jpeg

Niebieska
komentarz
komentarz

Musisz wskazać w BIOSie w zakładce Boot swój nowy dysk jako pierwsze urządzenie bootujące.

maura
komentarz
komentarz

@Niebieska Nadal się nie odpala 

F4751BF6-00C0-4D58-894F-1B5FD440DD32.jpeg

Niebieska
komentarz
komentarz

A zainstalowałeś mu system operacyjny? Bo jak nie to BIOS przeskakuje dalej by znaleźć nośnik z systemem. Musisz zrobić bootowalnego pendrive'a za pomocą Media Creation Tool, ustawić w BIOSie by komp startował z pena i  zainstalować system. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.