x-kom hosting

Monitor 120hz nie obsługuje 120hz

Sebastian1998
utworzono
utworzono

Witam, posiadam monitor benq xl2420t i konsole xbox series s monitor posiada 120 Hz ale jak włączam 120hz na konsoli to wyskakuje no signal i po 30 sekundach wraca na 60hz kabel hdmi 2.1 powinien działać możliwe ze timingi monitora są na 119.98hz i dlatego nie łapie? Jak to naprawić?

leelareso
komentarz
komentarz

image.thumb.png.e521c55a90eebdfc82b1d7e337ab712c.png

 

użyj kabla DP

Oeanger99
komentarz
komentarz

Ale to bez znaczenia czy dasz kabel 2.1 skoro twój monitor ma 1.4 wersję. 

Tak jak wyżej użyj kabla Display Port. 

Sebastian1998
komentarz
komentarz

@Oeanger99 okej ale 1.4 wspiera 120hz na 1080p. Jak użyje przejściówki z hdmi na dp to będzie działać? Konsola nie posiada dp

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)
4 godziny temu, Sebastian1998 napisał:

okej ale 1.4 wspiera 120hz na 1080p. Jak użyje przejściówki z hdmi na dp to będzie działać? Konsola nie posiada dp

raczej nie będzie działać przez przejściówkę, ale możesz spróbować. Takie pytanie gdzie będziesz miał podłączony dźwięk bo po kablu DP nie ma dźwięku.

Edytowane przez leelareso
Sebastian1998
komentarz
komentarz

@leelareso ja przez kabel dp miałem dziwek na innym monitorze już naprawiłem odświeżanie przejściówka ale wyskoczył jakiś komunikat na monitorze ( incorrect cable Please use DVI dual link cable that came with your monitor ) wie ktoś jak się tego pozbyć?

image.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

masz rację jest dźwięk. No bo nie rozpoznaje kabla, obraz masz normalnie i raczej nic z tym nie zrobisz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.