x-kom hosting

Monitor LCD 19'

SeBo232
utworzono
utworzono

Wybralem sobie monitor. Jest juz zamowiony ale chcialem sie zapytac was co o nim sadzicie?

http://www.magi.com.pl/product.php?product_id=69

Lipton
komentarz
komentarz

Firma- no name, średnie parametry no i cena dosyć duża jak na taki monitor. Za takie pieniądze można nawet było by kupić 22 calówkę.

suar
komentarz
komentarz

Przeciętny monitor. Słaby czas reakcji, kontrast, firma (?).

Mogłeś wziąć Samsunga 931BW.

PS. Jedyne co mi się podoba w tym monitorze to wygląd :D

SeBo232
komentarz
komentarz

kontrast 800:1 / (3000:1 Dynamiczny kontrast) - nie jest zły zresztą kolory ma boskie Porównywałem z Samsungiem, MaG wygrał. Co do 22' nie przekonują mnie te monitory, są po prostu beznadziejne.

Lipton
komentarz
komentarz

Nie widziałem go na żywo więc nie powiem Ci czy jest super boski. Po prostu kierowałem się parametrami i firmą.

Dlaczego 22 calowe są beznadziejne ?

raczo
komentarz
komentarz
kontrast 800:1 / (3000:1 Dynamiczny kontrast) - nie jest zły zresztą kolory ma boskie Porównywałem z Samsungiem, MaG wygrał. Co do 22' nie przekonują mnie te monitory, są po prostu beznadziejne.

To ma być argument? Opisz dlaczego są beznadziejne.

Mam jeszcze stary monitor CRT firmy Mag i na niego nie narzekam, tyle, że oczy bolą więc wolę LCD ;) .

mateusz50j
komentarz
komentarz

monitor ciekawy tylko z wyglądu.Za tę cenę możnaby było kupic coś lepszego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.