x-kom hosting

Blokada programów w sieci

wiktor6192
utworzono
utworzono

Cześć,
Mam problem z zablokowanymi aplikacjami, mianowicie moja matka przez swoje widzi mi się zablokowała dostęp sieciowy do dwóch gier (Cs GO i LeagueOfLegends).Sama gra się odpala jednak w kliencie wyskakuje powiadomienie, że wystąpił nieoczekiwany błąd w sesji logowania i nic nie da się zrobić. Nie mam pojęcia jak ona to zrobiła bo w Windows Defenderze nie ma żadnych akcji, które blokowały by te programy. Wydaje mi się, że zrobił to jej jakiś znajomy na jej prośbę, ponieważ nie jest ona specem w sprawach komputerowych, prawdopodobnie zdalnie, lecz nie wiem jak. Patrzyłem również na aplikacji routera i tam też nie ma żadnej blokady. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

qustosz
komentarz
komentarz

Jaki router masz w domu i jaki dostawca internetu. Może IP zewnętrzne zbanowane na serwerach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.