x-kom hosting

Zablokowane konto Google - odzyskanie zdjęć

kasiawalutek
utworzono
utworzono
Witam wszystkich. Jakis miesiac temu dzieciak wrzucil mi jakis filmik na youtube, i google zablokowalo mi przez to konto... pisalam do nich kilkanascie razy odwołanie i nic, dostaje odpowiedzi od jakiegos automatu. juz sie w zasadzie w tym kontem pozegnalam i pogodzilam sie z tym ze go nie odzyskam ale chodzi mi o zdjęcia... kilkanascie miesiecy placilam za wiekszy dostep do miejsca na dysku google na zdjęcia, tam jest ponad 10 lat,,, wiekszosc ma dla mnie ogromna wartosc sentymentalną. czy moze mi ktos podpowiedziec co moge zrobic aby odzyskac dostep ?? Jak do nich pisac zeby dotarło ?? bede bardzo wdzieczna.
 

anioł2009
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, kasiawalutek napisał:

czy moze mi ktos podpowiedziec co moge zrobic aby odzyskac dostep ??

Próbować do skutku popierając jakimiś dowodami wpłaty za powiększone konto. Opisać że chodzi o zdjęcia a nie o YT.  Inaczej to nic nie zdziałasz. Niestety co konsultant to inna odpowiedź będzie, a nuż trafisz na takiego co odblokuje Ci konto

kasiawalutek
komentarz
komentarz

dzieki, szczerze mowiac pisalam do nich juz ze 30 razy. zawsze pisze ze chodzi mi o dostep do zdjec zebym mogla je chcociaz sciagnac na kompa, ze nie chce i nie potrzebuje dostepu do youtube ale niestety bez skutku...

anioł2009
komentarz
komentarz

Z doświadczenia wiem ze z nimi bardzo ciężko dojsc do konsensusu :(

Anawa
komentarz
komentarz

W niektórych przypadkach Google udostępnia możliwość pobrania swoich danych. Natomiast jeżeli może być tak, że Google blokuje konto i nie możliwości pobrania swoich zdjęć, filmów itd.

https://support.google.com/drive/answer/40695?hl=en-GB

 

Możesz ewentualnie spróbować dodać pytanie na forum Google i może tam lepiej pokierują albo sprawią, że ktoś się z Tobą skontaktuje (zakładam, że trzeba by dodać temat po angielsku):

https://support.google.com/accounts/community?hl=en&sjid=7212415559934381983-EU

 

Podsumowując, na ten moment wygląda na to, że masz zablokowany dostęp do konta i powiązanych danych - bez możliwość pobrania danych z Google Drive.

Zelazny
komentarz
komentarz (edytowane)

Lepiej mieć dwa konta. Mam gmail z imieniem i nazwiskiem, powiązany z YT, to jest jedno konto oraz drugie z nickiem i na nim mam całą zawartość.

Więc przypuszczam, że jak coś pójdzie nie tak, to zbanują to drugie, a gmail pozostanie. Jeżeli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie.

Kiedyś chciałem usunąć to drugie konto i pojawiła się uwaga, że gmail nie będzie usunięty.

Gawel
komentarz
komentarz

Lepiej to nie wierzyć w ich konta i serwery. Dyski zewnętrzne do tego płyty Blu-ray i jest spokój. Mam jeszcze CD z przed 20 lat, gdzie zgrywałem filmy z kamery i bez problemu je odtwarzam. Osobiście jeszcze używam CobianBackup co jakiś czas robię kopię różnicową na dyski zewnętrze  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.