x-kom hosting

Przeglądarka Brave - klatkowanie przy grach web i wszystkich możliwych filmach video

4chan
utworzono
utworzono

Cześć, chciałbym by ktoś mi zaradził jak ogarnąć klatkowanie przy wideo, gifach czy graniu, zaznaczę problemy i  ich ciągi przyczynowo-skutkowe

 

- Filmy video klatkują na każdej platformie, czy to Discord, YouTube, Facebook czy Twitter

 

- GIFy normalnie się wyświetlają tylko wtedy, gdy one ważą symboliczne paręnaście/set KB



- W moim przypadku gra web to Haxball

 

- Problem z wideo pojawił się od początku użytkowania z Brave, lecz mi nie przeszkadzał, teraz nagle zaczął klatkować nawet Haxball mimo dobrych FPSów

 

Brave dla mnie jest konieczną przeglądarką, która mi pozwala na użycie w haxball paru rozszerzeń o zwiększenia FPS, więc jej zmiana odpada gdyż to jedyna gra, przy której spędzam trochę wolnego czasu.

 

Próbowałem grzebać przy jakimś DPI we właściwościach, niszczyło to jakość strony i w zamian wideo się odpalało płynnie, ale gry web/strony dalej były bez zmian.

 

Co powinienem zrobić, z informatyki jedtem absolutnie łysy i jedyne co próbowałem zrobić to:

 

- Wyłączenie i włączenie akceleracji sprzętowej

 

- Grzebanie przy DPI

 

- Reset ustawień przeglądarki

 

Plis help :d

 

Materiały zamieszczam poniżej

 

Na 1 wybrałem pierwszą lepszą scenkę z bardziej dynamicznego filmu

 

Na 2 ujęcie z haxballa, na którym gra klatkuje, jest opóźniona, przeglądarka w połowie się zwiesza a czat nie reaguje. Nie jest to wina haxballa podkreślam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.