x-kom hosting

Problem z internetem w nowym routerze Asus TUF3000 v2

p0rsche911
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Na wstępie dodam że jestem cieniasem jeśli chodzi o sprzęt. Zakupiłem nowy router ASUS TUF 3000 v2 i po podłączeniu do gniazda RJ45 swieci się czerwona lampka i nie ma internetu. Na starym routerze TP link TL- WA901ND internet działa bez problemu. Mam w domu kilka gniazd i w każdym jest internet po podłączeniu starego routera. Po podłączeniu nowego pali się czerwona lampka i jest brak internetu. Czy ktoś wie może o co tutaj chodzi ?

qustosz
komentarz
komentarz

Jaki dostawca internetu podaj nazwę. Czy dostawca wymaga jakiejś konfiguracji w ustawieniach WAN dla internetu? Sprawdź w TP-Linku, zapisz w jakimś pliku i po kopiuj w Asusie te ustawienia.

p0rsche911
komentarz
komentarz

Jak mogę wejść na tego tp linka ? To dosyć stary router ,antyk ale ma wifi 

qustosz
komentarz
komentarz

Jeżeli nic nie zmieniałeś kiedyś to w address przeglądarki wpisz 192.168.1.1 i potem login i hasło lub samo hasło, ale jak nie pamietasz to będzie gorzej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.