x-kom hosting

Problem z zasięgiem w grach typu fifa 23

adi2004rok
utworzono
utworzono (edytowane)

Wchodząc do gry fifa 23 i chcąc zagrać divison rivals czy fut champions jest problem bo gra działa płynnie a grasz jakiś czas i później wyskakują 3 komunikaty.Ogólnie posiadam  router archer c6 i internet technicolor a są w 

 sypialni . 

Edytowane przez adi2004rok

qustosz
komentarz
komentarz
54 minuty temu, adi2004rok napisał:

Wchodząc do gry fifa 23 i chcąc zagrać divison rivals czy fut champions jest problem bo gra działa płynnie a grasz jakiś czas i później wyskakują 3 komunikaty.Ogólnie posiadam  router archer c6 i internet technicolor a są w 

 sypialni . 

Co ty byś komuś z tego opisu poradził? Bo ja nie wiem nawet co chcesz :P 

adi2004rok
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi ogólnie mi  o to że granie fifa 23 nie jest możliwe ponieważ nie  możesz rozgrywać na spokojnie  meczy fut champions czy divison rivals bo są lagi .

Edytowane przez adi2004rok
  • Co? 1
qustosz
komentarz
komentarz
2 godziny temu, adi2004rok napisał:

Chodzi ogólnie mi  o to że granie fifa 23 nie jest możliwe ponieważ nie  możesz rozgrywać na spokojnie  meczy fut champions czy divison rivals bo są lagi .

W związku z tym co my mamy zrobić na forum z tym?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.