x-kom hosting

Problem z programem UserBenchmark

MiszkaHehe
utworzono
utworzono

Cześć, mam problem z programem jk., niedawno zrobiłem sobie StresTesty komputera, wszystko fajnie i pięknie dopóki nie chciałem odinstalować ten program. Dosłownie w "dodaj lub usuń - Panelu" go nie widzę, w folderze w którym został zainstalowany nie ma pliku, który umożliwiałby odinstalowanie - CCleaner oraz Revo, również go nie widzi, brak jakiejkolwiek możliwości usunięcia go - opcja szukaj działa tylko na skrót, który znajduje się na pulpicie. Dodatkowo po stresstestach zauważyłem, że zabrał mi z 50gb pamięci z dysku - czytałem podobne tematy na innych forach i niektóre osoby również miały podobny problem - nawet chyba komuś zapisał ze 150gb. 

 

Szukam porad co mogę w takiej sytuacji zrobić, by pozbyć się go w 100% z kompa. 

 

USERBENCHMARK - pobrałem z oficjalnej strony.

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

@NiebieskaWarto używać iobita advanced system care?

Edytowane przez leelareso
MiszkaHehe
komentarz
komentarz

@Niebieska  Owy program, również go nie widzi ;(

Niebieska
komentarz
komentarz
4 godziny temu, leelareso napisał:

Warto używać iobita advanced system care?

Tego programu nie używam tylko Eusing Free Registry Cleaner.

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

+1 tylko eusing =) ja używam eusing cleaner bo jednocześnie posiada obje opcje =)

Edytowane przez leelareso

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.