x-kom hosting

Pytanie lub problem

Rakdo_95
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim jestem tu nowy i przychodzę się doinformować, poradzić. 

Mam takie pytanie bo przeskoczyłem z pc na konsole i grając w warzone mam tak cholerne problemy by kogo kolwiek zabić, że to szok a kiedyś już grałem na konsoli i nie miałem takich problemów teraz odczuwam jak bym nie wiem nie potrafił w miarę szybko na kogoś na celować albo mam zrobioną broń która jest niby metą i ładuje do przeciwnika gdzie mam go na celowniku a on wystarczy że odda parę strzałów i ja leżę on biega zadowolony nie wiem co się dzieje, jest ktoś kto może mi poradzić coś lub pomóc? Stawiam dobry trunek za konkretną odpowiedź. 

Pozdrawiam i szczęścia w grze

  • Haha 1

Mogeto
komentarz
komentarz

Jaka konkretnie konsola? Która część Warzone, jedynka czy dwójka? Grasz na padzie?

Rakdo_95
komentarz
komentarz

Ps4, warzone 2 i tak na padzie. 

Nie wiem kurde bo co bym nie ustawił albo coś źle ustawiam to ta asysta celowania też nie klei się tak jak to zapamiętałem albo coś jest pozmieniane w tej części ze sterowaniem, ale kurde kolega ma te same bronię co ja i on kosi jak szalony a ja siedzę obok i mam ochotę wyrzucić tego pada ze złości. 

Nie jestem słabym graczem za dobrym też nie, ale wycelować potrafię tylko mam wrażenie jak by mi wszystko robiło na złość

Rakdo_95
komentarz
komentarz

@Mogeto może też coś się pozmieniało w tej wersji, przeglądałem różne poradniki itp a i tak u mnie jest inaczej chyba  aż tak się nie zepsułem w tą grę xD

Mogeto
komentarz
komentarz

Ta gra powinna wspierać mysz i klawiaturę na konsolach, może w ten sposób będzie Ci lepiej.

Rakdo_95
komentarz
komentarz

@Mogeto No właśnie wiem i zastanawiałem się nad tym czy tak nie zrobić, ale kiedyś grałem na padzie w warzone 1 i było całkiem inaczej popatrzę jeszcze pomęczę się i wtedy ewentualnie potestuje mysz i klawiaturę. 

Dzięki za odpowiedź

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.