x-kom hosting

Problem z dźwiękiem

WJakub99
utworzono
utworzono

Witam. Jakiś czas temu kupiłem laptopa Lenovo Legion 5 z Ryzenem 5600H i RTX3060 na którym jest zainstalowany Windows 11 Home x64. 

Wszystko działa jak należy lecz mam problem z dźwiękiem, ponieważ mogę używać jedynie mikrofonu wbudowanego w laptopa. Na co dzień używam słuchawek bezprzewodowych JBL Live 660NC w których jest mikrofon wbudowany lecz gdy w ustawieniach zmienię wejście dźwięku na zestaw słuchawkowy czyli mikrofon ze słuchawek to jakość słyszalnego dźwięku ulega pogorszeniu, a gdy użyje mikrofonu jest sekundowy lag i do póki nie skonczę używać mikrofonu jest jeszcze gorszy dźwięk i gdy skończę używać mikrofon jest znowu sekundowy lag. Sprawdzałem to na kilku innych słuchawkach i na wszystkich jest to samo. Sterowniki mam wszystkie na bieżąco aktualizowane. image.png.5af6c801d233f0073d12d4974b4fae2d.pngimage.png.b433ef520e066a4ca7dfd2caa842daeb.png

Dołączam wycinki z HWINFO z zakładki audio. Może to coś podpowie komuś kto się zna na tym.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.