x-kom hosting

Wymiana smartfona.

TMRE
utworzono
utworzono

Witam. Od 3 lat jestem użytkownikiem Motoroli G7 Power. Jako, że "cały czas" musi być włączone WIFI (prawdopodobnie wada fabryczn), zastanawiam się nad zmianą smartfona na lepszy. Moje oczekiwania:

- smartfon firmy Motorola lub Samsung

- bateria 5000 mAh lub wyżej

- czas pracy na baterii 

- powyżej 6GB RAM

Proszę o jakieś porady.

 

superuserek
komentarz
TMRE
komentarz
komentarz

Telefon najlepiej do 1500zł. 

Zdecydowany na pewno jestem na Motorolę. Nie wiem dlaczego, ale 3 lata to chyba dość długo jak na smartfon. 

Mam na oku ofertę:

Moto G72 8GB/128GB 

Moto G82

oraz 

Moto G60 z baterią 6000mAh, lecz co do tego jestem sceptycznie nastawiony ze względu na opinie krążące w Internecie

Moje oczekiwania:

Zależy mi głównie na baterii (stąd G60 - 6000mAh)

Gry - Zależy mi aby telefon nie mulił, nie klatkował, nie zacinał się 

Moto G7 potrafi na prostych grach się ciąć, ale to wina zużycia. 

Android nie musi być najnowszy, choć miłe by było. 

 

 

superuserek
komentarz
komentarz

@TMRE no jak pod gry to lepszy procek ma g82, choć mniej ramu od g72, tu by trzeba było sprawdzić użycie ramu podczas grania, jak nie jest olbrzymie to weź z lepszym prockiem, ta wersja z lepszym prockiem ma 5g - jeśli potrzebujesz to bierz

Mogeto
komentarz
komentarz

Miałem G7 Power, później G8 Power, teraz G200.  Jeżeli G7 Power Ci odpowiadał, to G200 również będzie. To jest praktycznie to samo, tyle, że dopakowany mocniejszymi podzespołami. Jednakże Motorola ma fatalną politykę do aktualizacji. Ich ex-flagowce są olewane po roku. Taki G200 mógłby dostać aktualizację do Androida 13, ale nie dostał, bo nie i już.

 

TMRE
komentarz
komentarz

OK. Zapomniałem dodać, że telefon musi mieć gniazdo słuchawkowe. Zastanawiam się poważnie nad wyborem G82, lecz nie mogę znaleźć informacji czy G82 posiada owe gniazdo.

superuserek
komentarz
komentarz

@TMRE

 

Mogeto
komentarz
komentarz

Są przejściówki usb c - jack.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.