x-kom hosting

Laptop Toshiba Problem z Wifi

pono4321
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam dość wiekowego laptopa Toshiba c660-2QH( i5,8Gb ram, 512gb ssd) którego używam głównie na delegacji w Niemczech, do moich celów w zupełności mi on wystarcza, aczkolwiek mam jeden problem. 
Bardzo często laptop nie widzi sieci wifi z którą chce się połączyć a która jest jedyną dostępna na obiekcie/hotelu itd.

gdzie telefon/tablet inny laptop oraz inne urządzenia ta sieć bez problemu widzą i się z nią łącza, a według mojego laptopa tak jak by nie istniała. Karta która posiadam to

Wifi Realtek RTL8188. Jest ktoś w stanie mnie nakierować o co z tym w ogóle chodzi? Karta jest za stara i nie widzi sieci ? Jest możliwość żeby wymienić ja na inna która będzie działała i odnajdywała wifi? Z góry dziękuje za pomoc.

pono4321
komentarz
komentarz

@superuserek A wymiana tej w środku na nowsza ? 

superuserek
komentarz
komentarz

@pono4321 w serwisie ci to zrobią, pewnie by pomogło ale wyjdzie drożej niż taka na usb

pono4321
komentarz
komentarz

@superuserek zdemontowalem starą kartę która nowe będzie odpowiednia ? 

EDD14C57-08B8-4922-960E-57156EA5F947.jpeg

04567666-CE1F-4F7B-AD1C-75EAA0397AAA.jpeg

superuserek
komentarz
komentarz

@pono4321 tu już poradź się kogoś innego - nie wiem jak to sprawdzić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.