x-kom hosting

Powiazanie folderów

jurek35
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale jak nie tak proszę o przeniesienie tego wątku w odpowiednie miejsce . Mam taki problem mam dwa programy które korzystają z takiego samego folderu z danymi , pytanie jest jak zrobić by ta baza danych byla w jednym programie a drugą lokalizacją była tylko powiązana. Chodzi mi o oszczędność miejsca na dysku . Raz już tak robiłem że ustawiałem folder jak źródło a później jako  cel ale nie mogę sobie przypomnieć jak to wtedy zrobiłem

Edytowane przez jurek35

-n3veR
komentarz
komentarz

Nie rozumiem pytania. Skoro aplikacja już korzysta z katalogu współdzielonego, to w czym jest problem?

jurek35
komentarz
komentarz

mam jeden folder z bazą danych a potrzebuje by widziały go dwie aplikacje każda z tych aplikacji ma bazę danych w innej lokalizacji , chciałbym zrobić tak by ta jedna baza obsługiwała dwie aplikacje

-n3veR
komentarz
komentarz

To poczytaj o symlinku - linkach symbolicznych.

jurek35
komentarz
komentarz

poprzednio zrobiłem to tak że w właściwościach folderu miałem opcje ustaw jako źródło, a w docelowej lokalizacji ustawiałem cel tylko dawno to robiłem i trochu mi sie zapomniało 

 

jurek35
komentarz
komentarz (edytowane)

Temat opanowany , dziękuje za próby pomocy

 

Edytowane przez jurek35

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.