x-kom hosting

Wybór najcichszego zasilacza 1000W

Mihal488
utworzono
utworzono

Witam, jak w temacie szukam zasilacza 1000W do mojego Pc. Najistotniejszą kwestią jest dla mnie cicha praca wentylatora w zasilaczu obecnie posiadam Vero M 700W od Silentium Pc i od samego początku zasilacz był głośny szybko wchodził na wysokie obroty mimo małego obciążenia. Moja karta to RTX4070ti, cpu i5 13600k 16gb ram, dwa dyski ssd, chłodzenie AIO z 3 wentylami wiem że 1000W to aż za dużo, ale wole mieć górkę na przyszłość. Myślałem o dark power 13 ale spotkałem się z opiniami że jest sporo egzemplarzy właśnie z wadliwymi terkoczącymi wentylatorami a nie mam czasu na kupowanie i odsyłanie zasilacza na serwis zresztą chyba nikt by nie chciał się w to bawić. Mogę wydać do 1000zł-1100zł  mile widziane złącze 12VHPWR.

Może ktoś posiada coś godnego polecenia lub ma jakiegoś pewniaka do zaoferowania. Pozdrawiam

rafalluz
komentarz
komentarz

Celuj w be-quiet! Straight Power lub Dark Power Pro albo Corsair RM(x)/HX. Pierwszy ma supercichy wentyl, który nie potrzebuje trybu półpasywnego, drugi ma dość długo działający tryb półpasywny, więc wentylator nie włącza się do dużych obciążeń, jak zasilacz ma zapas, to możliwe, że wcale.

anioł2009
komentarz
komentarz

vero m3 700w do 4070ti...odważnie...jakosc zasilaczy spc to losówka...co z resztą widać na tym przykładzie.

Mihal488
komentarz
komentarz

Vero był kupiony jeszcze przed modernizacją i kupnem 4070ti jakieś 3 lata temu mimo to teraz chodzi normalnie tylko jest głośny i dla tego chcę go wymienić.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.