x-kom hosting

Monitor 21:9

4cHmEd
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym zakupić monitor ultrapanoramiczny, upatrzyłem sobie jeden z rankingu ale nie mam pojęcia wgl o monitorach → Monitor Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP
Pytanie do was do 2000zł co polecicie? i na co zwracać uwagę w takich monitorach akutalnie korzystam z RTX2080 i nie wiem czy nie byłoby lepiej mieć G-SYNC w monitorze.

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Alternatywą może być Lenovo G34w-30 za 1 699 zł. Ma szybszy czas reakcji, większą jasność, dobre odwzorowanie barw DCI-P3: 93%, , sRGB: 124%. Druga opcja to Philips 34M1C5500VA/00 Curved 165Hz za 1 999 zł. Ma większą jasność, dobre odwzorowanie barw sRGB: 120,7%, dużo złącz i regulację wysokości.

Edytowane przez tapczan2
  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

G5, którą podesłałeś to monitor na panelu VA, czyli ma tendencje do smużenia. Z tego co kojarzę ten smuży na tyle mocno, że widać to wyraźnie na tekście, a przy jakichś szybszych grach będzie to przeszkadzać jeszcze bardziej. 

Takim wzorcowym modelem na matrycy VA jest iiyama G-Master GB3466WQSU, ale ostatnio pojawiają się problemy z jego dostępnością. 

4cHmEd
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za odpowiedzi, ale już sobie upatrzyłem na monitor wybiorę ten > Gigabyte M34WQ

można zamknąć temat

Edytowane przez 4cHmEd
Zamknięcie tematu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.