x-kom hosting

85%+ użycia pamięci

balcerzak000
utworzono
utworzono

Witam! Z dniem dzisiejszym przy uruchomieniu tego co zawsze czyli przeglądarki(1zakładka),teamspeak,csgo i program obs moje wykorzystanie wynosi(jak na zdjęciu) Co mogło się wydarzyć? Co polecacie sprawdzić 

13E62CED-A7A5-4855-A6D3-EEDCFBBD9AC9.jpeg

Przy używaniu samej przeglądarki wynosi 48%

Anawa
komentarz
komentarz

Ile masz RAM? Możesz podesłać screen z aplikacjami, który używają RAM... ?

balcerzak000
komentarz
komentarz

2x8Gb posiadam,podeślę jak wrócę do domu i odpalę komputer.

balcerzak000
komentarz
komentarz
Anawa
komentarz
komentarz

Opera i Streamlabs mają ponad 20 procesów, więc trochę używają RAM. Nie wiem natomiast, dlaczego masz tylko dostępnych 8 GB z 16 i dlaczego szybkość pokazana jest 1200 Mhz (takie masz kości?)

balcerzak000
komentarz
komentarz

@Anawa Kości mam 3k

73680A06-AA79-4281-88CE-17142AAE2A95.jpeg

  • Dobra wypowiedź 1
balcerzak000
komentarz
komentarz

@Anawa zmienilem gniazda ramu i mam 16gb ale nadal mam 1200mhz

Mogeto
komentarz
komentarz

Meneger Windowsa nie zawsze dobrze pokazuje. Różnie wyświetla liczbę rdzeni, bo procesory różnią się budową. Z pamięcią RAM też może różnie pokazywać.

Pokaż zdjęcie z programu CPU-Z, zakładka Memory.

Na zdjęciu poniżej masz pokazane 16GB (dostępne 8GB)? Czy pełne 16GB?

Bez tytughłu.png

  • Dobra wypowiedź 1
balcerzak000
komentarz
komentarz
Mogeto
komentarz
komentarz

Dobrze byłoby gdybyś odniósł się do tego co pisałem, czyli pokazał zdjęcia z programu CPU-Z (zakładka Memory) oraz wszedł tam gdzie pokazałem na zdjęciu i powiedział jak to u Ciebie wygląda.

  • 2 tygodnie później...
Crims
komentarz
komentarz

Profil xmp pewnie nie wczytany. 8 giga zarezerwowane... Dziwne masz te wskazania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.