x-kom hosting

Namoknięta kamera Roadrunner 505 Prestigio

superuzi
utworzono
utworzono

Wczoraj na noc zapomniałem zabrać do domu kamerę Roadrunner 505 Prestigio i dzisiaj wieczorem gdy ją wziąłem do domu to ja wytarłem z wody. Całą noc i dzień padał deszcz. Próbowałem tą kamerę rozkręcić śrubokrętem ale dało się jedynie podwinąć obudowę śrubokrętem i zobaczyłem że w środku jest sucha zielona płytka ale z drugiej strony zielonej płytki nie dało się sprawdzić. Na obudowie były małe dziurki na głośnik to tam trochę wody wpadło i głośnik ciszej działa ale kamera normalnie się włącza. Czy to tylko kwestia czasu aż zielona płytka zardzewieje i kamera przestanie działać. Czy umoczenia urządzenia są groźne i co powinno się robić w takich sytuacjach. Czy trzeba je zaraz na siłę rozkręcać i wszystko papierem toaletowym wycierać? Czy te urządzenie jest wartościowe? Co by było gdyby namókł na przykład laptop? Czy ta kamera była wodoszczelna?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.